Certifikace

V ČR nepotřebujete k provozování solné jeskyně žádný certifikát ani atest, stačí vám pouhý živnostenský list.

Halomedica přináší revoluční technologii výstavby solných jeskyň kombinací prehistorické kamenné soli. Vzájemným působením různorodých přírodních solí vzniká unikátní léčebné prostředí, které urychluje proces ozdravení a otevírá jeho nové, ještě nepoznané obzory. Doplněním tohoto prostoru o relaxační hudbu  vzniká prostředí, které působí blahodárně nejen na tělo, ale také na psychiku člověka.

Halomedica je jedinou firmou na trhu v Evropě , která dodává solné jeskyně včetně Generátorů solného aerosolu. Ten pomocí elektromagnetu rozdrtí kamennou sůl na jemňoučký prášek, který pomocí ventilátoru vpouští do jeskyně. Toto zařízení vytváří z kamenné soli aerosol, který je pak vdechován v solné jeskyni, a její účinek je tak až 100x násobně vyšší než u kterékoliv jiné solné jeskyně.

Pro již vystavěné jeskyně je možnost dodatečné instalace Generátoru solného aerosolu. Halomedica má jako vždy připravenu variantu koupě, pronájmu, i leasingu.

Halomedica pracuje výhradně na věděcky podložené bázi, nabízí své produkty a služby až po jejich dlouhodobém testování a výhradně nepoužívá jiný stavební materiál, než sůl, a to včetně pojiva, které je vyráběno též z kamenné soli. Vědecká studie, která byla v tomto roce vydána po více než 25 - letém výzkumu vedeného týmem odborníků a vědců v čele s jednou z nejvyhlášenějších profesorek v tomto oboru je zárukou léčebného účinku solné jeskyně vystavěné firmou

Práce našich techniků pak zaručuje splnění všech hygienických, požárních a pracovně bezpečnostních limitů v souladu s předpisy EU.

Halomedica přináší komplexní balík služeb od architektonického řešení vnitřního prostoru jeskyně až po samotnou realizaci díla na klíč. Interiér solné jeskyně představuje variabilní systém komponentů, který se v průběhu tvorby projektu přizpůsobuje záměrům klienta a potřebám koncového spotřebitele.

Každá jeskyně zhotovená Halomedica se po realizaci stává neopakovatelným uměleckým dílem vytvořeným výhradně prací lidských rukou.

  • 5aeb1f6a1f3b2d29dc047f63e3d94dfd.jpg
  • a4ffd484cc3114a9571173be37cc89d1.jpg
  • 2aeb5bfbf1cd9f2ad0a46df82e7b4af9.jpg
  • 1c93e74fdf5b2bc492e143cf64f01dd4.jpg